Необхідне дороговартісне медичне обладнання встановлено в Костопільській ЦРЛ

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
27.12.2017  10:28

В день Святого Миколая небайдужі українці продовжують робити дива та рятувати життя. Сьогодні завдяки Фонд “Допомагати просто” та клієнтам ПриватБанку, які жертвували кошти на благодійність, Костопільська центральна районна лікарня отримала дороговартісне медичне обладнання – Гастрофіброскоп Pentax FG-29V. Він призначений для проведення фіброгастродуоденоскопічного обстеження, лікувальних маніпуляцій (видалення чужородних тіл, зупинки кровотеч із верикозно-розширених вен стравоходу, шлунково-дуоденальних кровотеч та іншіх процедур медикаментозним та хірургічним методами).

Дороговартісне обладнання вартістю 500 тисяч гривень дозволяє проводити якісні обстеження з метою виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту і онкологічної паталогії на ранніх стадіях та забезпечення динамічного спостереження за хворими.

Лікарню в Костополі було вибрано не випадково. Адже тут виникла нагальна потреба саме в цьому обладнанні. Так, щорічно в Костопількому районі ендоскопічному обстеженню підлягають в середньому 4400 дорослих та 580 дітей. У зв’язку з частими поломками наявного фіброгастродуоденоскопу у 2016 році проведено лише 602 обстеження. Саме своєчасно проведена ендоскопічна діагностика на новому обладнанні дасть можливість проводити необхідне лікування в ранніх термінах, що призведе до пришвидшення одужання та попередження ускладнень.

“Ми сьогодні з доброю і приємною місією в місті Костополі. Вже шість років працює благодійний фонд “Допомагати Просто!”, – розповідає директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. – Двічі вручали обладнання в обласному центрі, нещодавно в Сарненській ЦРЛ, а от зараз хочемо допомогти костопільчанам”.

Обладнання буде встановлене і працюватиме на користь пацієнтів Костопільскої центральної районної лікарні. В свою чергу Юрій Войтенко пообіцяв, що невдовзі ПриватБанк з фондом “Допомагати просто!” знову завітає в заклади області з черговою допомогою.

В придбанні неохідного обладання активно приймають участь клієнти банку, а банк зі свого боку забезпечує не тільки зручне збирання коштів, але й повний контроль за благодійними грошима. Фінансова установа контролює проведення тендерів на закупівлю обладнання та ліків, слідкує за його доставкою та використанням у лікарнях.

Клієнти ПриватБанку беруть участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, тяжкохворих дітей, та цільових проектах допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, програмах допомоги українській армії та пораненим бійцям.

Допомагати — це дійсно просто! Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” було засновано в 2011 році, і з того часу вже було зібрано близько 60 млн грн пожертв від українських філантропів.Тільки за 4 місяці роботи фонду «Допомагати просто!» (з квітня до серпня поточного року) було надано допомогу на суму 20 млн грн.

, , , , , , , переглядів: 2 301

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *