“Невже хтось має загинути, щоб ситуація змінилася”, – рівнянка про “мости-вбивці”

Щасливе
28.03.2018  09:00

Мости на вулицях Князя Володимира та вулиці Млинівській знаходяться у аварійному стані. Їх можна назвати “мостами-вбивцями”, адже вони є дуже небезпечними для пішоходів і поїздів, які проїжджають під ними.

Про ситуацію з небезпечними мостами розповідає депутат Рівнеради Любов РОМАНЮК:

Регіональна філія Львівської залізниці несе персональну відповідальність за стан мостів на вулицях Кн.Володимира і Млинівська.
На сьогодні, міст на вул.Кн.Володимира знаходиться у вкрай небезпечному технічному стані, який загрожує наземному транспорту та потягам. Пішохідна зона на другому мосту –
що на вулиці Млинівська, має ознаки настільки сильного просідання, що загрожує життю пішоходів, а під час дощів там відбувається скупчення води, що іще більше сприяє руйнації. 
У разі розходження дефектних швів (міст на Кн.Володимира), які із 2011 року – за власний кошт і за власною ініціативою і зробило це сьогодні зранку!!! підсилює міськШЕУ, і їх уже два! на вказаній ділянці станеться катастрофа. Оскільки там протягом дня спостерігається скупчення автомобілів різного тоннажу, навантаження на критичні точки – посилилося, а отже кожен водій і пасажир потягу або автомобільного транспорту наражає своє життя на небезпеку.
Зверну увагу на те, що обидва мости є ОБ’ЇЗДНОЮ ДОРОГОЮ транспортного сполучення Київ-Чоп, якої щодня проїжджає близько пятисот одиниць одних лише фур.

Я хочу сказати просто – і один, і другий мости просто проваляться з усім, що буде на них, на всіх, хто буде знизу. Хто несе відповідальність за це?

З відповідей на неодноразові звернення на адресу керівництва філії Львівської залізниці, мене ставили до відома, що гроші на утримання мостів – виділяли і витрачали щороку. Але реальність надто очевидна.
Тому, я вирішила в останнє звернутися до в.о. директора Регіональної філії Львівська залізниця Заньківа Зиновія Зиновійовича із тим, аби він негайно створив комісію із обстеження мостів та провів їх ремонт. У разі небажання залізниці надалі утримувати мости – пропоную передати їх на баланс міста для того, аби утримувати їх у належному стані. До речі, із подібною пропозицією, але щодо всієї України, я уже зверталася до профільного Підкомітету ВРУ.
У разі, якщо керівництво філії відмовиться від пропозиції і не зреагує негайно – скеровую своє звернення до правоохоронних органів.

Невже має хтось загинути, для того, щоб нарешті за стільки років!!! ситуація зрушила з місця.
Місто готове забрати мости собі на обслуговування – приведіть їх до належного стану і передайте.

 

, , , , , переглядів: 1 475


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *