Незаконне використання земельної ділянки біля озера: Громадянин визнав свою провину

Щасливе
23.05.2024  16:00

Територія поблизу озера на вулиці Нижньодворецькій у Рівному засмічена і шириться неприємний запах. Таку інформацію отримав Департамент муніципальної варти, після чого інспектори відділу контролю за благоустроєм провели перевірку.

Виявилося, що на зазначеній земельній ділянці, яка належить громаді і не є приватною власністю, незаконно розміщені малі архітектурні форми для утримання домашнього господарства. Громадянин, який їх розташував, порушив правила благоустрою, зокрема статті 14, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та пункт 11.3.6 Правил благоустрою Рівного.

Відповідно до пункту 11.3.6 “Правил благоустрою Рівного”, малі архітектурні форми, розміщені без належної дозвільної документації, вважаються самочинно розміщеними. Використання земельної ділянки під ці споруди класифікується як самовільне захоплення землі.

У Рівному ще раз покажуть «Найкращу драму року»

На порушника складено припис із вимогою звільнити захоплену територію та відновити зелену зону. Громадянин визнав свою провину та пообіцяв виправити ситуацію. На підставі статті 152 КУпАП, на нього також складено адміністративний протокол.

переглядів: 74


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *