Нові автобуси для Рівного: чому і які вирішили придбати

квиток на автобус
Щасливе
07.10.2023  16:00

У Рівному планується поява нових низькопідлогових автобусів середньої місткості класу Євро-5. Що ж це означає?

У місті з’являться нові низькопідлогові автобуси середньої місткості і що головне, національного виробника. Відповідний громадський транспорт буде розрахований на 55 пасажирів, із них 22 місця — сидячі.

Згідно із Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, ми повинні сприяти створенню якісно нової інфраструктури, яка буде інклюзивною для різних груп населення. План спрямований на розробку нових стандартів та нормативів доступності транспорту й безбар’єрності транспортної інфраструктури, саме тому автобуси будуть низькопідлоговими з пандусами і кріпленнями для маломобільних груп населення.

Майбутні автобуси є екологічного стандарту Євро-5, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах транспортних засобів. В Європі такий стандарт вже тривалий час введений в дію. Сертифікат “Євро-5” у транспортному засобі підтверджує зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу. Своєю чергою наявність такого стандарту у громадському транспорті Рівного також означає, що відтепер ми знаходимося на крок ближче до впровадження є-квитка!

Закупівля проводитиметься в межах програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

Такі автобуси потрібні місту, адже нині наш автопарк громадського транспорту перебуває поза цифрою у 18 років і тому його необхідно поступово оновлювати закуповуючи нові якісні види громадського транспорту🚌

Рівненська міська рада

переглядів: 389


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *