НУВГП відзначить день вишиванки по-особливому

Щасливе
06.05.2024  14:00

Кожного року в третій четвер травня люди по всьому світу вдягають вишиванки, вшановуючи культуру свого народу. Рівненський НУВГП відзначає це свято своєю власною традицією. Щорічно тут збираються на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування для спільного фото, де студенти та викладачі демонструють свої вишиванки з пишними візерунками та яскравими кольорами.

Третяк передав авто військовим на фронт

Цього року НУВГП не лише святкує красу та традиції вишиванки, але й долучаються до благодійної справи. Під час заходу зберуть кошти для підтримки Збройних Сил України. Більше того, планується проведення аукціону, де будуть представлені унікальні брендові товари Національного університету водного господарства та природокористування. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку українських військових.

День вишиванки об’єднує не лише українців, а й студентську громаду Національного університету водного господарства та природокористування. Запрошують всіх бажаючих приєднатися до нашої традиції та долучитися до благородної справи. Зустрінемося 16 травня о 12:00 на нашому спільному місці для святкування краси української культури та підтримки наших захисників!

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *