Обурення військовослужбовця: як захисників приймають у Рівненській обласній лікарні

Щасливе
12.06.2024  17:35

Рівнянин Максим Вавринюк, після декількох днів лікування в Обласній Рівненській лікарні, висловив своє обурення на своїй сторінці у Facebook. Його допис викликав резонанс та привернув увагу громадськості до проблем, з якими стикаються військовослужбовці, які потребують медичної допомоги.

“Я просто в шоці від відношення і ставлення до військовослужбовців, які сидять в окопі, калічаться, вмирають, втрачають здоров’я!” – пише Максим. Він обурений байдужістю лікарів та адміністрації лікарні, особливо зазначаючи поведінку 63-річного голови ВЛК.

Максим також підняв питання корупції в системі медичного обслуговування військових. “Ціна, щоб без черги пройти ВЛК комісію, коштує 300 доларів,” – повідомляє він. Всі місця на прийом до лікарів розписані, і безкоштовно потрапити на прийом практично неможливо. Ті, хто готовий заплатити “зеленими”, вирішують свої питання без проблем. Це підриває довіру до системи та викликає обурення.

Особливо болісним для Максима є те, що це відбувається у його рідному місті, яке він захищає. “Де тут мотивація і куди ми котимося? Заради кого ми воюємо?” – запитує він. “Цікаво, а скільки дітей їхніх служать на передовій?”

Максим Вавринюк закликає громадськість звернути увагу на цю проблему і вимагає відповідальності від винних. Він вважає, що наші захисники заслуговують на повагу і підтримку, а не на зневагу та байдужість.

Три роки за ґратами за ухилення від мобілізації: випадок жителя Дубенщини

переглядів: 182


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *