Опубліковано рейтинг найбезпечніших автомобілів

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.05.2017  21:10

Опубліковано рейтинг найбезпечніших автомобілів

Експерти з європейського комітету Euro NCAP досліджували і оцінювали автомобілі за кількома критеріями безпеки. Після вивчення даних і проведених краш-тестів фахівці склали рейтинг найбезпечніших автомобілів.

Як повідомляє видання news.finance.ua, ці дослідження безпеки транспортних засобів тривали протягом 9 років. І тільки зараз експерти комітету Euro NCAP оприлюднили результати і склали рейтинг самих безпечних автомобілів

Так ось, найбезпечнішою машиною визнана Honda Insight, яку тестували ще в 2009 році. За результатами випробувань, цей автомобіль отримав такі оцінки фахівців: 96% із захисту водія і 84% по захисту пасажира-дитини. У загальній сумі Honda Insight набрала 326% з 400% можливих, випередивши при цьому показники безпеки Toyota Prius.

Компанія Ford збирається звільнити 20 тисяч працівників

Друге місце по безпеці взяла BMW 5-Series. Цю машину тестували в 2010 році. Тоді вона набрала 356% з 400% можливих. Безпеку пристроїв експерти оцінили на 100%, а захист пішоходів – на 78%.

Третє місце зайняла марка Chevrolet Aveo. Вона проходила краш-тестування в 2011 році. Автомобіль в загальній сумі зібрав 329%, однак у жодному з критеріїв безпеки не став першим.

Як повідомляє видання, крім трьох вищезгаданих авто, в п’ятірку лідерів з безпеки увійшли також Volvo V40 і Qoros 3 Sedan. А в десятці кращих – Mercedes-Benz V-Class, Volvo XC90, гібрид Toyota Prius, Volvo V90/S90.

Результат пошуку зображень за запитом "Honda Insight"

, , , , , , переглядів: 888




Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *