Перемоги Рівненщини в учнівських змаганнях “Пліч-о-пліч”

Щасливе
14.06.2024  09:00

Учнівські команди Рівненщини показали вражаючі результати в першому раунді V етапу Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”. Змагання, які зібрали найсильніших учнівських спортсменів з усієї країни, стартували з перемог наших команд.

Команда дівчат з Рівненського ліцею №28 у баскетболі впевнено обіграла суперниць з Ужгорода з рахунком 74:17. Їхня переконлива гра та командний дух стали запорукою успіху.

Не менш вражаючий результат показали хлопці з Зорянського ліцею, які виграли гру у Козацького ліцею-інтернату із Запоріжжя з рахунком 5:1. Їхня майстерність і злагодженість на полі принесли їм заслужену перемогу.

Завдяки цим перемогам обидві команди продовжать боротьбу в наступному колі змагань, де їх очікують нові виклики та суперники.

На жаль, не обійшлося без поразок. Хлопці з третьої гімназії Рівного поступилися в грі з волейболу команді Чернівецького ліцею №10 з рахунком 0:2. Проте, їхня участь у змаганнях вже є досягненням, і ми впевнені, що вони не зупиняться на цьому.

Дітей Рівного запрошують в футбольний табір

Сьогодні в боротьбу вступають інші наші команди, і ми віримо в їхні сили та підтримуємо їх на шляху до нових перемог. Бажаємо успіхів усім учасникам і з нетерпінням чекаємо на нові досягнення наших учнів!

переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *