Перевірити перелік транспортних засобів для складання практичних іспитів можна на сайті сервісних центрів МВС Рівненщини

Щасливе
19.02.2024  11:09

Щодня сервісні центри МВС Рівненщини обслуговують десятки громадян. Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС є видача посвідчень водія вперше.

Для перевірки практичних навиків водіння можливо обрати транспортний засіб сервісного центру МВС або орендувати в автошколі. Тому для зручності на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС опубліковано повну інформацію про всі наявні автомобілі для складання практичних іспитів, а на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області можна ознайомитися з транспортними засобами. Які наявні у територіальних підрозділах Рівненської області. Майбутні кермувальники можуть у вільному доступі ознайомитись із цим переліком, в якому зазначено інформацію про марку автомобіля, рік випуску та тип коробки передач та в якому сервісному центрі МВС він знаходиться.

Інформація про наявні транспортні засоби розміщена в розділі «Послуги» – посвідчення водія за посиланням http://surl.li/qniai

Нагадуємо, що кандидатам у водії ще зручніше записуватись на екзаменацію. Нещодавно у Telegram  запустили чат-бот – ТалонБот, який знаходить вільні талони на складання практичного іспиту у будь-якому сервісному центрі МВС. Цей функціонал зручний у користуванні. Для цього необхідно увійти в телеграм-бот, авторизуватись та заповнити необхідні поля.

Також реєстрація для отримання послуг з екзаменації доступна через функціонал Е-запис онлайн. А термін запису на практичні іспити збільшено до 3 тижнів, тобто 21 день.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *