Перша «кризова кімната» для жертв домашнього насильства запрацювала в Рівному

квиток на автобус
Щасливе
08.12.2023  10:26

У Рівному відкрили першу в громаді “кризову кімнату”. Вона діятиме на базі комунального закладу обласної ради КЗ “Денний центр соціально-психологічної допомоги” РОР. 

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.

“Кризова кімната” – це зручний простір для тимчасового проживання осіб, які потерпають від домашнього чи гендерно зумовленого насильства.

Зазначається, що тут облаштовані дві окремі житлові кімнати, кухня, санвузол. Також є простір для спілкування з психологом та соціальним працівником. Приміщення облаштоване для повноцінного перебування. Тут є все необхідне: меблі, посуд, постіль, засоби гігієни.

За словами директорки “Денного центру” Олени Бобровської, одночасно у “кризовій кімнаті” можуть перебувати до 1️2 людей. Це можуть бути батьки з дітьми чи дорослі, які рятуються від проявів насильства.

“Ми все частіше фіксуємо випадки, коли до нас звертаються люди з проханням допомогти врятуватися від агресії. До закладу їх привозять або фахівці нашої мобільної бригади або працівники поліції. Тож потреба в такому просторі є значна, більше того, через війну, вона лише зростатиме”, – констатує Олена Бобровська.

До слова, кошти на ремонт приміщення та його облаштування  – донорські. Ці видатки взяв на себе Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine Фонд ООН в галузі.

переглядів: 96


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *