Перші рівненські дрони вирушили на допомогу героїчним морпіхам

квиток на автобус
Щасливе
23.12.2023  10:00
Під час зустрічі з легендарним командиром морської піхоти Сергієм Волинським (“Волина”), учасником героїчної оборони Маріуполя, Віктор Шакирзян передав бійцям морської піхоти України чотири дрони Mavic 3 Thermal, які обладнані приладами, що дозволяють нашим воїнам відстежувати пересування ворога вдень і вночі.
Загалом, Сергій Волинський прибув до Рівного, аби обговорити питання підтримки Збройних Сил України органами місцевого самоврядування. Як розповів секретар Рівнеради, виконуючий обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян, йдеться зокрема про те, щоб громади на місцях організували у себе виробництво необхідних для Збройних Сил України речей. Наприклад, вжити заходів, аби на базі комунальних підприємств проводити зборку дронів та іншої техніки з попередньо придбаних комплектуючих.
“Це надзвичайно важлива зустріч, ті ініціативи, з якими сьогодні до Рівного завітав Сергій Волинський, ми однозначно готові й будемо підтримувати. Зараз ми вже переорієнтовуємо бюджет нашої громади на підтримку Збройних Сил України, бо розуміємо, що найважливіше – це Перемога. Ми повинні зробити все можливе, аби по максимуму забезпечити наших хлопців на лінії фронту всім необхідним, аби зупинити російську навалу, відвоювати окуповані території. Якщо сьогодні ми не допоможемо нашій армії, завтра тут може бути ворог. А це значить, що ми маємо зараз об’єднати зусилля волонтерів, влади, бізнесу, об’єднати зусилля всіх небайдужих рівнян,” – зауважує Віктор Шакирзян.
Сергій Волинський – людина з великим авторитетом, як серед військових, так і серед цивільних громадян України. Героїчна оборона Маріуполя, яка тривала 86 днів, показала незламність українського війська, силу духу наших бійців, їх мужність та звитягу. Одним з керівників оборони міста був якраз командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський. Після тривалого полону “Волина” повернувся на Батьківщину, щоб продовжити боротьбу.
Віктор Шакирзян також передав для бійців рідної для Сергія Волинського бригади морпіхів чотири дрони, придбані напередодні коштом міського бюджету. Вже незабаром ці літальні апарати працюватимуть на передовій, вдень і вночі відстежуючи пересування ворога, а значить допомагатимуть рятувати життя наших Героїв.
Нагадаємо, під час сесії 23 листопада за ініціативи Віктора Шакирзяна депутати Рівненської міської ради підтримали зміни до бюджету громади та додатково виділили 20-ть мільйонів гривень на придбання майже сотні дронів для підрозділів Збройних Сил України. 20 грудня презентували першу частину партії дронів, які незабаром вирушать у військові частини Збройних Сил України. На разі місто готується до проведення торгів іще на 56 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них.
переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *