Перспективи мисливського туризму: до Рівного з’їдуться фахівці туристичної галузі

Щасливе
22.09.2017  10:41

Ще влітку у Суську, на Рівненщині відбувся Перший український мисливський форум. Крім насиченої розважальної програми організатори ділилися досвідом розвитку іноземного туризму, підходами до розведення вольєрних тварин та обговорювали проблеми мисливських господарств. Саме цей захід започаткував ідею розвитку мисливського туризму на Рівненщині.

І ось 27-28 вересня у Рівному відбудеться восьме засідання Ради туристичних міст і регіонів та четверте засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на якому розвинуть тему поширення мисливського туризму.

На запрошення Рівненської ОДА в область з’їдуться фахівці туристичної галузі з усієї країни – аби обговорити перспективи розвитку активного, мисливського та екологічного туризму в Україні на прикладі міжнародної практики.

Учасники заходів – члени відповідних рад областей, а також делегація зі столиці – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Татарчук, радник Першого Віце-прем’єр-міністра Іван Ліптуга, в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономіки Віталіна Мартиновська. Офіційне відкриття – 27 вересня, о 10.30. Місце проведення: Рівненський район, с.Велика Омеляна, вул.Дубенська, 4а, готель «Софія».

Під час заходу регіони представлять свій туристичний потенціал. Зокрема, фахівці туристичної сфери Рівненщини розкажуть про впровадження в області іноземного досвіду з розвитку «Зелених шляхів» (Green Ways), розвиток мисливського туризму та на природно-заповідних територіях. Крім того, мова йтиме про реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги як інструменту розвитку об’єктів культурної спадщини. Гостей ознайомлять з туристичними родзинками краю – Тараканівським фортом, Дубенським замком, Пересопницею, Тунелем кохання та мисливським комплексом «Сокіл».

, , , , , , , , , переглядів: 1 349


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *