Перинатальний центр отримав нове обладнання від благодійників

Щасливе
25.05.2024  15:00

Перинатальний центр продовжує отримувати суттєву підтримку від благодійних організацій, яка є надзвичайно важливою для забезпечення високоякісного медичного обслуговування. У квітні центр вперше отримав обладнання від “Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні” та партнерів, серед якого були нові сучасні операційний стіл і лампа, що замінили старе обладнання, яке вже відслужило свій ресурс.

Нещодавно перинатальний центр отримав чергову підтримку від “Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні” та “Релігійного управління церкви Ісуса Христа святих останніх днів в Україні”. Благодійники передали закладу нову ультразвукову систему MyLab Five MIDDLE-END класу, вироблену в Італії, яка включає три датчики. Загальна вартість цього обладнання перевищує 1,2 мільйона гривень.

 

Нова ультразвукова система MyLab Five значно покращить можливості перинатального центру. Вона дозволить проводити ультразвукові дослідження ще ефективніше, з високою точністю встановлювати діагнози та призначати правильне лікування. Це є надзвичайно важливим для забезпечення здоров’я майбутніх мам та малюків.

Приревнував та підпалив будинок: жителю Рівненського району загрожує кримінальна відповідальність

переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *