Підприємства Рівненщини сплатили понад 626 мільйонів гривень податку на прибуток

Щасливе
21.06.2024  16:00
Упродовж п’яти місяців поточного року платники податків Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 626,4  млн грн податку на прибуток підприємств. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, ця сума на 13,5 млн грн перевищує надходження січня – травня 2023 року.
При цьому із загальної суми надходжень податку на прибуток 559 млн грн перераховано до державного бюджету. Відповідно, до місцевих бюджетів надійшло 67,4 млн грн цього платежу.
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що податком на прибуток підприємств оподатковується прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України.
переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *