Підвищуємо свою продуктивність: 5 простих лайфхаків

Щасливе
15.05.2017  22:29

Безвідмовним засобом для бадьорості ми звикли вважати чашку кави. Однак не всім можна вживати цей напій. Та й тим, кому можна, краще не зловживати. Адже існують і інші способи підвищення працездатності і підбадьорення. Скористайтеся нашими порадами і вже скоро ви помітите, що ваша продуктивність підвищилася.

«Жирна» кава

Якщо ви не в силах відмовитися від цього ароматного напою, то хоча б зробіть його більш корисним. Наприклад, додайте в чашку з кавою чайну ложку кокосового масла або вершків. Ці компоненти насичені тригліцеридами середнього ланцюга, які печінка потім перетворює в кетони. А ті, в свою чергу, допомагають мозку працювати. Така альтернатива куди корисніша тістечок або шоколаду, які провокують стрибок глюкози в крові.

Що таке «аеротоксичний синдром» і чим він небезпечний для пасажирів літаків?

Картинки по запросу кофе со сливками

Часті перекуси

Напевно, не один раз ви чули про те, що коли людина на дієті, то їй радять їсти мало і частіше. Дієтологи радять нам робити регулярні перекуси, замість одного насиченого прийому їжі. Адже коли ви ситно поїсте, то організм кине всі сили на перетравлення їжі, а це не допоможе мозку краще працювати. Тому замініть важку їжу частими легкими перекусами і ваше тіло і розум скажуть спасибі.

Продукти-ноотропи

І знову про їжу. В аптеках зараз можна придбати спеціальні препарати для активізації роботи мозку. Вони називаються ноотропи. Однак, ліки можна замінити продуктами, які містять багато корисних речовин для роботи мозку. До того ж, купити їх набагато простіше. Сюди входять: риба, молочні продукти, яйця, морква, томати, буряк, броколі, шпинат, цвітна капуста, зелень, яблука, чорниця, вівсянка, насіння гарбуза, волоський горіх.

Картинки по запросу частые перекусы

Де в Європі найдешевша і найдорожча нерухомість?

Якісний сон

Всі ми знаємо, що якщо не виспатися вдосталь, то зосередитися і працювати буде складніше. Однак, ми іноді забуваємо, що для хорошої роботи потрібно не тільки довго поспати, але і якісно. У цьому допоможе відмова від гаджетів безпосередньо перед сном. Адже світло від мобільного подразнює очі, що не йде на користь сну. Лікарі також радять при необхідності використовувати беруші і маску для очей.

Підбадьорення

Візьміть собі за правило – не засиджуватися. Для вашого організму потрібні регулярні легкі встряски. Вранці, наприклад, приймайте контрастний душ. На роботі час від часу вставайте з-за робочого столу і розімніть кінцівки і спину. Увечері займіться йогою. Або хоча б полежіть догори ногами. Всі ці маніпуляції з тілом дуже корисні для вашого мозку.

, , , , , переглядів: 1 200


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *