Після приходу мера у будинку на Соборній стало тепло

Щасливе
31.01.2022  13:08
Сьогодні на нараді з комунальними службами представники управлінської компанії «Чистота і порядок» оперативно відзвітували міському голові про ситуацію щодо будинку на Соборній, 14. Інженер УК повідомив, що за останні дні скарг від мешканців будинку не надходило. Температурний режим у квартирах стабілізувався, подача тепла відбувається без перебоїв.
Міський голова Олександр Третяк доручив управлінській компанії до п’ятниці провести збори з мешканцями та обговорити варіанти придбання нового теплового насосу для будинку. Адже саме це забезпечить безперебійне постачання тепла.
Також «Чистота та порядок» повідомили, що мешканці будинку Соборна 14 мають заборгованість близько 19 тисяч. То ж на зборах буде піднято питання і щодо погашення заборгованості, щоб УК могла повноцінно надавати свої послуги.
Нагадаємо, що у п’ятницю, 28 січня, міський голова Олександр Третяк провів зустріч із мешканцями будинку на вул.Соборній, 14. Основним питанням було – відсутність теплопостачання у квартирах будинку.
, , , , переглядів: 742


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *