Прапор і герб в кожен рівненський тролейбус

Щасливе

Інколи на сайті петицій Рівнеради трапляються досить цікаві пропозиції від рівнян. Так, цього разу пропонують збільшити патріотизм оригінальним способом.

Яким саме? Розмістити у рівненських тролейбусах прапори та герби України. Для чого – зазначено в тексті петиції:

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

Прошу встановити державну символіку України у всіх тролейбусах міста, для підвищення патріотизму мешканців і гостей міста.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , Переглядів: 1 009

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *