“ПриГОЩАйся” – солодка візитівка Рівненщини

Щасливе
07.03.2018  13:11

Гощанський завод продтоварів – провідне підприємство з переробки плодово-ягідної та овочевої сировини з понад 70-річною історією. Сьогодні на заводі виготовляють високоякісну продукцію європейського рівня: цукерки, мед штучний, повидло, консервовані овочі й фрукти, освітлені соки, соки з м’якоттю тощо. Очолює підприємство директор Любов Гончар, яка поділилась секретами виробництва якісних і корисних солодощів під торговою маркою “ПриГОЩАйся”.

Де купити смачні й корисні цукерки з Гощі (+КАРТА)

– Виробництво цукерок є новим видом діяльності підприємства. Ще вісім років тому ми виготовляли всього чотири види цукерок, – розповідає Люба Гончар. – Нині під торговою маркою “ПриГОЩАйся” виготовляється велика кількість продукції, яка користується популярністю в споживачів. Сьогодні цукерки ТМ “ПриГОЩАйся” – солодка візитна картка Рівненщини, як в Україні, так і за її межами. Їдучи за кордон, чимало краян везуть із собою в подарунок рідним та друзям саме продукцію Гощанського заводу продтоварів. Цукерки – це іміджевий продукт торгової марки “ПриГОЩАйся”.

Колектив підприємства – це велика, дружна родина. Його кістяк – люди, які працюють уже протягом тривалого часу. Однак ми завжди готові до співпраці з охочими разом із нами розвивати підприємництво на нашій малій Батьківщині.

Усі види цукерок (на сьогодні їх 25) можна придбати у фірмовому магазині “Пригощайся”, розташованому в Гощі. Тут на вибір споживачів представлені десятки видів вагових цукерок, сувенірна продукція з інформаційним змістом: набори цукерок “Пані Валевська”, “Гостинець з Рівненщини”, “Слава князів Острозьких”.

На виході – новий проект, який Гощанський завод продтоварів реалізує спільно з Гощанською селищною радою та Рівненською облдержадміністрацією. Це буде ще один сувенірний вид цукерок під назвою “Медове коло”. Для цього  розробили не лише спеціальний дизайн коробки з гербом Гощі, а й нову технологію виробництва цукерок із натуральним медом. Смачні, корисні, а головне – натуральні солодощі стануть смачним доповненням туристичної ідеї “Медове коло”.

– У нас багато ідей та задумів, – зізнається Люба Гончар,  – підкорення міжнародного ринку продукцією, на якій буде напис “Виготовлено в Україні”. Також невдовзі ми запустимо лінію нових видів цукерок – “Вишневі чари” та “Виноградні чари” із заспиртованими фруктами в лікерному желе.

ФОТОФАКТ: з чого виготовляють цукерки у Гощі

Гоща та її мешканці здавна славляться своєю гостинністю, а “Гощанський завод продтоварів” береже й примножує цю традицію. Адже в основі ідеї торгової марки “ПриГОЩАйся” – бажання частувати людей смачною продукцією (соки, повидло, консервація, цукерки), а також популяризація малої Батьківщини, краю, де ми мешкаємо. Тут виготовляють виключно якісну, смачну й корисну продукцію. Цукерки, які народжуються на Гощанському заводі продтоварів, сміливо можна назвати найсмачнішими ласощами з гостинного краю.

Підтвердженням тому є гасло ТМ “ПриГОЩАйся”: “СМАЧНО. ЯКІСНО. КОРИСНО”. 

 

, , , , , , , , , переглядів: 4 623


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *