Цього року “Чорна п’ятниця” припадає на 23 листопада. Цей день зародився у США, а зараз його відзначають у багатьох країнах, і Україна – не виняток.
“Чорна п’ятниця” прийшла до нас з США. Там вже традиційно “чорною” називають п’ятницю після Дня подяки. З неї зазвичай починається різдвяний сезон розпродажів.
В Україні “Чорна п’ятниця” також віднедавна відзначається початком сезону знижок та розпродажів у більшості торговельних мереж, інтернет-магазинах тощо.
Клієнтам ПриватБанку цей день може також принести додаткові вигоди. А щоб ретельно підготуватися до нього та здійснити справді вигідні покупки, в ПриватБанку пропонують декілька порад.
-
Кредитний ліміт.
Використовувати кредитні кошти для покупок з картки “Універсальна” та карток ПриватБанку вищого рівня можна без плати за відсотки. Для цього використані кредитні кошти потрібно повернути на картку не пізніше 25 числа наступного місяця.
Перевірити та при потребі збільшити кредитний ліміт на картках “Універсальна”, “Універсальна Gold” та картках вищого рівня можна на сайті limit.pb.ua.
-
“Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”.
Купувати товари можна не лише за рахунок власних або кредитних коштів, але й й за допомогою сервісів “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”. На сайті chast.pb.ua можна дізнатися свій ліміт з сервісу “Оплата частинами”, переглянути перелік магазинів, в яких можна здійснити покупки в розстрочку тощо.
-
Ліміт оплати в Інтернет.
Для безпеки на всіх картках ПриватБанку встановлюється інтернет-ліміт – сума, понад яку не можна здійснити витрати з картки протягом календарного місяця. Встановити або змінити інтернет-ліміт можна в Приват24 (меню “Мої рахунки > Керування карткою/рахунком > Оплата в Інтернеті”).
-
Валюта.
Оплачувати покупки на закордонних сайтах можна картками в будь-якій валюті без додаткових комісій. Обмін валюти проводиться за курсом ПриватБанку для карток, що можна подивитися на сайті www.pb.ua.
-
Безпека.
Найголовніше правило безпеки. Карта – особистий платіжний інструмент, дані якої потрібно зберігати в таємниці. Зберігайте ПІН-код, логін, CVV-код картки та пароль від системи Інтернет-банку Приват24 в недоступному для інших місці та не допускайте їх розголошення. Важливо пам’ятати, що для оплати в онлайн-сервісах та інтернет-магазинах не потрібні ІПН, дата народження чи інші особисті дані. Не повідомляйте подібну інформацію ні в якому разі.
Для безпечних розрахунків в мережі ПриватБанк рекомендує відкрити віртуальну інтернет-картку у Приват24 чи додатковий окремий пластик.
Клієнти ПриватБанку можуть ознайомитись з детальною інструкцією “Як зручно та безпечно купувати і Інтернеті” та скористатись спеціально розробленим навчанням, де кожен власник карти може здійснити тестову покупку та переконатись в безпеці та прозорості сервісу.
У випадку виникнення запитань чи просто за консультацією завжди можна звернутися за телефоном служби підтримки 3700 (безкоштовно з мобільного) або в чат-online на сайтах pb.ua та privat24.ua.
Приємних покупок разом з ПриватБанком!