Проект року у Рівному – Майстерня міста

PodologRivne
04.12.2019

Проект року у Рівному – Майстерня міста

16 травня у Рівному відбулося урочисте відкриття «Майстерні міста». Це локація для того, щоб громада міста: активні рівняни, влада та представники бізнесу могли спільно працювати, шукали точки дотику, які їх об’єднують та генерували ідеї для покращення міста.

Майстерня Міста Рівне – це дійсно проект року для Рівного! За травень-листопад 2019 року у цьому приміщенні проведено 146 подій на розвиток міста; понад 6 000 відвідувачів завітали до Майстерні міста.

  • Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. І нам вдається його виконувати. Майстерня Міста Рівне – відкритий міський хаб для проведення презентацій, обговорень, прес-конференцій, лекцій, тренінгів, що розвивають наше місто Рівне та громаду.

Тому заслужено саме Майстерня Міста стає проектом року у Рівному!

ДОВІДКА – Якщо ви бажаєте замовити приміщення для проведення заходу – заповніть реєстраційну форму https://forms.gle/EnBfKm967mhL816A8

, , , , переглядів: 464


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *