Професор рівненського університету став Почесним професором наукової установи Європейського союзу

квиток на автобус
Щасливе
20.01.2023  10:24

 

16 січня 2023 року проректора з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидата юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінально-правових та адміністративно-правих дисциплін Андрія Боровика обрали Почесним професором Балтійського науково-дослідного інституту трансформації економічного простору.

Андріє Володимировичу, як довго Ви співпрацюєте з даною науковою установою і чим вона займається?

– Балтійський науково-дослідний інститут трансформації економічного простору є науковою установою Латвії, яка займається вивченням та трансформацією норм європейського законодавства у економічний простір країн Балтії та країн-учасників «Східного партнерства». Це і аналіз законодавства і аналіз показників росту економіки після його впровадження, і підготовка спільних монографій, проведення міжнародних стажувань та конференцій. З представниками зазначеного інституту ми співпрацюємо близько трьох років. Ми познайомились у відомому академічному видавництві Baltija Publishing у місті Ризі, де і знаходиться зазначений науковий заклад.

– Можливо Ви реалізовували якість спільні україно-латвійські проєкти?

– Якщо Ви маєте на увазі спільні проєкти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Балтійського науково-дослідного інституту трансформації економічного простору то таких поки не було. Я особисто спільно з науковцями інституту приймаю участь у окремих програмах, однак не хотів би поки публічно про це говорити оскільки ці програми ще тривають. Крім того систематично спільно з колегами проводимо аналіз відповідності окремих положень законодавства України європейським нормам.

– Володіємо інформацією, що Ви є також Почесним професором інших наукових закладів Європи?

– Так дійсно я, а також Президент Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, професор Анатолій Дем’янчук – є Почесними професорами European Institute of Further Education (Словацька Республіка), а наш ректор – професор Віталій Дем’янчук є почесним доктором даного вузу. Крім того я є ще Почесним професором Akademie HUSPOL (Республіка Чехія). Як бачите науковців нашого університету визнають не лише в Україні, а і за кордоном, не дарма ж він і називається «Міжнародним».

 

 

, , , , переглядів: 399


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *