Проконсультуватися у психіатра можна безоплатно та без направлення – як це працюватиме та куди потрібно звернутися?

квиток на автобус
Щасливе
06.01.2024  09:44

На Рівненщині медзакладів, де надають психологічні послуги стане більше.

Наразі таку допомогу надають вже 103 «первинки», проте найближчим часом ця кількість значно зросте.

«Мова йде про медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу. Це сімейні лікарі, педіатри та терапевти. На сьогодні у 103 установах таку послугу для дорослих і дітей надають 277 лікарів. Усі фахівці пройшли спеціальне навчання. Це стало можливим завдяки пакету НСЗУ «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги» у Програмі медичних гарантій», – повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також він додав, що в 2024 році передбачено, зокрема, такі послуги: оцінка психічного стану, направлення на проведення лабораторних та інструментальних досліджень, надання першої психологічної допомоги, психологічна підтримка членів родини, навчання техніці самодопомоги та інше.

При цьому, проконсультуватися у психіатра можна безоплатно та без направлення. Для цього потрібно звернутися в будь-який медичний заклад, який за договором із НСЗУ надає амбулаторну допомогу та має в штаті лікаря-психіатра.

Чи є ваш медичний заклад у списку тих, хто надає такі послуги, можна за посиланням: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-psychiatry?fbclid=IwAR3l0Qh9caktphfjAHTO-dxpA1LV0g-ZDWzY56m-Ct9wp-MJVeT8TP-lnuc

переглядів: 81


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *