Прислухайтеся до мешканців, – рівняни просять перенести світлофор

Щасливе
06.03.2019  09:00

Прислухайтеся до мешканців, – рівняни просять перенести світлофор

Петицію з проханням перенести світлофор на вулиці Соборна зареєстрували на сайті Рівнеради.

Прохання, прислухатися до мешканців навколишніх будинків і перенести кнопковий світлофор разом з пішохідним переходом з автобусної зупинки «Комбінат будматеріалів» на перехрестя, яке зараз не регулюється, та знаходиться за 99 метрів від цієї зупинки, по вул. Соборній в сторону магазину «Каштан».

Бо теперішнє розташування світлофору несе мінімальну користь і тільки дає можливість пішоходам безпечно переходити дорогу до автобусних зупинок або в парк «Хіміків» чи з нього. Перенесення світлофору на перехрестя не погіршить зручність підходу до зупинок чи парку, але істотно покращить безпеку руху, як пішоходів, які зараз змушені постійно наражати себе на небезпеку переходячи нерегульований пішохідний перехід (між будинками 416б та 261), так приватного і громадського транспорту (особливо маршрутів 34, 39, 61, 61А, 65).

Прошу всіх мешканців міста особливо будинків Соборна 261, 263, 414, 416, 416б, 418 та батьків які будуть водити своїх діток в оновлений садочок №17 на вул. Соборна, 420А – підтримати дану петицію, а Рівненську міську раду виділити кошти на дане покращення.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , , переглядів: 1 781
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *