Приватні фірми зможуть виготовлювати ексклюзивні номери: нова зміна МВС

Щасливе
07.03.2024  13:00

З метою підвищення ефективності та прозорості у роботі сервісних центрів МВС, введено нову істотну зміну. Тепер суб’єкти господарювання різних форм власності матимуть можливість виготовляти номерні знаки для транспортних засобів.

Нові нормативні та технічні вимоги врегульовані на законодавчому рівні, що сприятиме покращенню якості послуг та унормуванню ринку. Суб’єкти господарювання, які планують провадити діяльність з виготовлення номерних знаків, зможуть подати необхідну документацію до Головного сервісного центру МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад чотири сотні номерних знаків знаходиться на платному зберіганні у сервісних центрах МВС Рівненщини

“Після приєднання до Реєстру суб’єкта господарювання вони зможуть виготовляти номерні знаки на вибір особи з окремими буквено-цифровими комбінаціями із суфіксами ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA, що врегульовано наказом МВС України від 30 січня 2024 року № 53 https://ips.ligazakon.net/document/re41551?an=68 Тобто процес присвоєння буквено-цифрової комбінації, виготовлення й видачі номерних знаків буде ще більш прозорим і позбавленим втручання посадових осіб.” – йдеться у повідомленні Заступника Міністра внутрішніх справ України Богдана Драп’ятого.

переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *