Рапунцель рятує мирне небо Рівненщини

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
09.06.2023  13:00
Сьогоднішня історія про жінку командира мобільної вогневої групи з казковим позивним Рапунцель. Отримала його через своє довге волосся. Дівчина розповідає, що в її підрозділі всі об’єднані навколо однієї мети. Ніхто не дивиться на стать чи вік, радяться на рівних і підказують один-одному.
Такі мобільні вогневі групи в основному працюють з шахідами і користуються стрілецькою зброєю різного калібру. Вони виїжджають за вказівкою вищого керівництва. Оперативні чергові вказують точки, де група може розгорнутись і відпрацювати по ворожих об’єктах. Потужніші і більш стаціонарні установки ППО встановлюються в безлюдних місцях. Але, щоб уникнути ризику здачі позицій ворогу, мобільні можуть збивати ще й ракети.
 Коли ворожу ціль збивають, адреналін просто зашкалює, розповідає Рапунцель. Це допомагає триматися в строю. Також бойовий дух піднімають гумором.
 Родина дівчини – військові, тому майбутня її професія була очевидна. І вона не шкодує про це. Адже саме зі своїм підрозділом вони одні з тих, хто «тримають небо» і в кого ми віримо під час кожної повітряної тривоги.
переглядів: 242Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *