Ретро-автомобіль, автографи від чемпіона та укротека, – як Рівне відзначило День прапора (+ФОТО)

Щасливе
24.08.2020  09:58

Ретро-автомобіль, автографи від чемпіона та укротека, – як Рівне відзначило День прапора (+ФОТО)

У Рівному відбулося свято з нагоди Дня Державного Прапора. Воно відрізнялося від усіх тих, що відбувалися у місті до цього. Адже вперше усі бажаючі могли отримати прапори у подарунок, поспілкуватися а отримати автографи відомого рівненського спідвеїста, чемпіона Марка Левішина, сфотографуватися у ретро-автомобілі та випити смачної кави.

Дійство на Майдані Незалежності відбулося з ініціативи благодійного фонду Олексія Муляренка, який і став організатором свята для усіх містян.

  • Щиро дякую усім рівнянам, які відгукнулися на моє запрошення і прийшли на Майдан Незалежності, який замайорів синьо-жовтими барвами. Було більше тисячі прапорів. Ми вкотре довели, що Рівне – це справжнє українське патріотичне місто. Це наш прапор! Це кольори нашої незалежності!”, – зазначив депутат Рівнеради, ініціатор акції Олексій Муляренко.

Рівнняи не приховували свого захвату від побаченого і з радістю брали участь в усіх активностях.

  • Мене вразило абсолютно усе: велика спідвейна фотозона із мотоциклами, де рівненський чемпіон Марко Левішин проводив свою автограф-сесію, ми зробили фото на пам’ять у спеціальному фотобоксі, а дітки просто були вражені ретро-автомобілем “Побєда”, – говорить рівнянка Ольга. – Приємна українська музика і сотні прапорів поруч, що може бути кращим.

До слова, подібна акція відбудеться і сьогодні у центрі Рівного на Майдані Незалежності з 12.00 год. до 15.00 год.

, , , , переглядів: 495

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *