Результати виборів мера Рівного не оголошено: ТВК просять взяти під охорону

Щасливе
23.11.2020  18:42

Результати виборів мера Рівного не оголошено: ТВК просять взяти під охорону

Рівненська територіальна виборча комісія взла техінчну перерву на невизначений термін. Здавалося б, всі голоси пораховано, а результати волевиявлення рівнян чомусь не поспішають оголошувати. Насторожує те, що згідно виборчого законодавства засідання ТВК про встановлення результатів виборів починається о 8 вечора є безперервним і триває до встановлення результатів відповідного голосування.

У Рівному ж чомусь ТВК завершила прийо протоколів з усіх дільниць і оголосила про перерву, яка має завершитися – незрозуміло коли. Чомусь члени ТВК не назвали час продовження засідання. То ж команда Олександра Третяка чергують в приміщенні ТВК та просять взяти приміщення під охорону

  • Вважаємо, що такі обставини порушують наші права як представників кандидата і його довірених осіб. Оскільки ми вимушені тут під дверима ТВК чергувати, бо не знаємо в який спосіб і коли продовжиться це безперервне засідання ТВК, – пояснює ситуацію адвокат Катерина САМАРДАК, що здійснювала юридичний супровід виборчої кампанії Олександра Третяка. – Коли опечатується приміщення, де знаходяться протоколи, то має бути охорона. Але її тут немає. Відповідно до виборчого кодексу, забезпечення і збереження виборчої документації має забезпечувати поліція. Ми підготували звернення до правоохоронців, щодо встановлення охорони не лише біля дверей, а й по периметру.

Ми і далі будемо слідкувати за перебігом оголошення виборів у Рівному і першими почуємо офіційне оголошення результатів голосування.

, , , , , переглядів: 51

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *