Рівне отримало гуманітарний вантаж від іноземних партнерів

квиток на автобус
Щасливе
03.10.2023  11:55

Черговий гуманітарний вантаж надійшов до нашого міста від наших близьких друзів з Німеччини, від товариства “Гуманітарна допомога Україні з Баварії”.

Цього разу вантаж гуманітарної допомоги передбачений для Центральної міської лікарні та Департаменту соціальної політики.
Зокрема, серед вантажу — ультразвукові прилади, прилади для проведення ендоскопічного дослідження, лікарняні ліжка, приліжкові тумби, лікувальна кушетка, принтери, інвалідні візки та туалетні крісла, дитячий та дорослий одяг, шкільне приладдя з аксесуарами, велосипеди, пожежне обладнання, підгузки, гігієна, лампи та іграшки, постільна білизна, медичні вироби, захисні халати та маски, тощо.

Вже найближчим часом усі ці речі надаватимуть допомогу та рятуватимуть життя в медичній установі, а також будуть передані тим категоріям населення, які максимально потребують соціального захисту!

Багатотонна допомога від німецьких партнерів надходить у Рівне уже не вперше. Товариство “Гуманітарна допомога Україні з Баварії” на чолі з паном Антоном Вільдом допомагають соціальній та медичній сфері нашої громади багато років поспіль. Розпочали робити це іще до початку повномасштабного вторгнення, а після 24 лютого 2022 року максимально активізували свою гуманітарну місію.

 

переглядів: 282


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *