Рівне отримало нову комунальну техніку

квиток на автобус
Щасливе
02.12.2023  19:53

Днями у Рівне прибула офіційна делегація мерії міста Панков, Берлін (Німеччина), яка доставила гуманітарну допомогу для потреб Рівненського ШЕУ та інших управлінь. Допомога надійшла у вигляді сучасного автомобіля Citroen, генераторів, компактного навантажувача, багатоцільового підйомника, електроінструментів тощо.

Секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Віктор Шакирзян зазначає, це суттєва допомога для нашої громади, тим паче зараз, в умовах війни будь-яка підтримка є необхідною, адже ті кошти, які сьогодні ми маємо в міському бюджеті, намагаємося спрямувати на підтримку Збройних Сил України.

“Сьогодні вже вкотре у Рівне прибули наші добрі друзі, німецькі партнери з міста Панков, Берлін, з якими ще влітку ми підписали угоду щодо співпраці між містами. Вони вкотре простягнули нам руку допомоги у цей нелегкий час, в час війни, та привезли для нашого міста необхідну гуманітарну допомогу із найнеобхіднішим, зокрема з тим, що допоможе нашим комунальним службам в забезпеченні життєдіяльності міста. Це вкотре доводить, що Німеччина стоїть пліч-о-пліч з нашою державою та веде боротьбу проти спільного ворога. Щира подяка нашим німецьким партнерам за підтримку, за небайдужість та співпрацю. Разом до перемоги!”, – зазначив Віктор Шакирзян.

До слова, уся доставлена допомога фінансувалася Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини у рамках програми “Покращення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною”.

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *