Рівне отримає півсотні фахівців з енергозбереження

квиток на автобус
Щасливе
20.08.2023  15:00

 

Близько півтисячі фахівців та фахівчинь з енергоменджменту отримає Рівне впродовж двох років від реалізації проєкту «Рівне Net Zero». Завдяки партнерству громади міста із Національним університетом водного господарства та природокористування вже у вересні розпочнеться перший навчальний курс «Планування та впровадження рішень з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії», який зможуть пройти студенти.

Отримання сертифікату про проходження такого курсу – це додаткова конкурентна перевага випускників на ринку праці, – вважає координатор проєкту «Рівне Net Zero» від НУВГП, доцент Олександр Грицина. – А місто, та й країна отримує фахівців і фахівчинь із сучасним мисленням та вмінням застосовувати енергозберігаючі технології.

Отож, 14 серпня, представники університету представили для команди проєкту своє бачення створення навчального курсу в рамках проєкту «Рівне Net Zero». Тож невдовзі буде що запропонувати із «навчального меню» не лише студентству, але й керівництву наших міських ОСББ, адже саме від цих людей багато в чому залежить впровадження сучсних технологічних та енергоефективних рішень.

У виграші будуть, насамперед – рівняни, чиї оселі стануть комфортними та екологічними, – говорить представник Департаменту економічного розвитку Рівненської міської територіальної громади. Не останню роль відіграє і те, що ці технології дозволять у перспективі суттєво зменшити витрати на утримання житла і здешевити енергоресурси.

Засідання робочої групи з реалізації проекту «Рівне Net Zero» проводяться щотижня, незважаючи на період відпусток.

Ми маємо дуже щільний графік реалізації проєкту, окрім навчальних курсів, передбачено придбання обладнання, проведення низки заходів, тож підготовча робота триває і вже невдовзі ми зможемо презентувати перші результати, – відзначає керівник проєкту.

 

переглядів: 200


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *