Рівне пішохідне: які вулиці міста слід перекрити для руху транспорту

Щасливе
30.10.2017  15:13

Кожного дня у рівненських новинах майорять заголовки про аварії та ДТП, містяни обурюються на неввічливих водіїв, а автомобілісти на неграмотних пішоходів. Корки – ранок у Рівному починається з них, так, вони не настільки довгі як у великих містах, проте все ж це проблема і нашого міста. Під’їзди по вузьких вулицях дратують водіїв, а пішоходи нарікають на те, що ніяк пройти бо авто заїжджають куди не слід та загороджують прохід. Проблема на проблемі. Все це висить у повітрі і варто лиш проговорити це вслух і починається обговорення. Саме такий пост опублікував Mykyta Ant :

Однозначності ніякої, проте думки рівнян повинні бути почутими:

Ми дибилоїдне відзеркалення цивілізованого світу ) як казав Л…юк на велосипед зараз не модно, зараз в тренді авто ) Всі зменшують кількість шкідливих викидів в містах, а ми дихаємо раковим димом, мазохізм у всій красі, на якому ми місці в Україні по онко?, – пише Юрій Ойцюсь.

Центр пішоходним – нормально. Але у разі, де за максимум 200 м. будуть безпечні пакровки, Нехай розумно платні. А це вкрай важко при дебільних переїздах з міста у місто (за переїздом). Чиновники, де креатив?. Або навіщо ви нам потрібні?!, – пише Сергей Белошицкий.

Все життя користуюсь виключно громадським транспортом. Особисту автівку купляти не планую з тої простої причини, що вона мені не потрібна. Якщо по справі, то левова доля тих автомобілів, якими користуються наші громадяни, в розвинених країнах заборонені до використання через їх токсичність. По суті справи – автовласники повільно вбивають, себе, свої сім’ї та загалом майбутні покоління, – пише Єдуард Палецький.

А яка ваша позиція? Коментуйте ситуацію на сторінці РІВНЯН у Фейсбук.

, , , , , , , , переглядів: 2 522


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *