Рівне прощатиметься із полеглим Героєм

квиток на автобус
Щасливе
12.02.2024  19:52
Повертаються додому наші Герої, які ціною власного життя захищають Україну від зазіхань ворога. Серед них і Володимир Кривоносов, з яким попрощаємося на центральному майдані Рівного вже завтра…
Володимир Кривоносов народився 14 липня 1982 року. Із чотирирічного віку разом із родиною переїхав до Рівного. Навчився у рівненських школах спершу №8, а за тим №19. Після закінчення школи пішов на строкову службу в армії.
Після завершення служби, працював на різних підприємствах. В останні роки – працівник на ливарному підприємстві у Рівному.
“Із 2010 року ми жили в Клевані. Тут ростили сина, якому вже 14 років. Коли ж розпочалось повномасштабне вторгнення, Володя не став ховатися. Він любив свою країну, рідні місця, цьому вчив і сина. Тож коли отримав повістку у грудні 2022 року, не вагався,” – розповідає дружина Героя Наталія.
Про службу Володимир розповідав не багато. Добрий, щирий чоловік намагався вберегти рідних від справжніх жахів війни, а от хороші новини ніколи не приховував. Люблячий син, чоловік, батько завжди підтримував родину, навіть у найважчі хвилини. Адже влітку 2023 року його підрозділ перевели на Донецький напрямок.
“Із 13 січня 2024 року з Володею зник зв’язок. Ми почали бити на сполох, зверталися на гарячі лінії. Майже місяць не було жодної інформації, а за тим нам повідомили найгірше…” – каже Наталія.
41-річний солдат Володимир Кривоносов загинув 6 лютого 2024 року під час виконання бойових завдань на Донецькому напрямку.
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 13 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі Нове…
За повідомленням з Рівненської міської ради
, переглядів: 49


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *