Рівне – це не будівлі, Рівне – це ми з вами

Щасливе
19.07.2018  14:00

Дуже часто у соціальних мережах рівняни пишуть гнівні пости про те, що їм не подобається у нашому місті, які є проблеми і чому їх не вирішують, тому в очі відразу кинувся пост позитиву та нахнення.

Рівнянка Олена розповіла цікаву історію: про один день з життя у Рівному і вона переконана, що Рівне – це не будівлі, Рівне – це ми з вами і від нас залежить яким буде обличчя нашого міста.

Пряма мова:

  • Останнім часом одні жахіття тут читаю про своє Рівне. Так сталось, що працюю в столиці, але постійно приїжджаю додому, бо тут сім’я, та й взагалі тяжко жити деінде, коли твоє дитинство пойшло тут… 
    Маленьке містечко, але ж таке затишне і рідне, а увесь той негатив в нього несемо ми – мешканці. 
    Ось і сьогодні, мала справи в центрі Рівного, тому вирішила скористатись громадським транспортом і вірите? Не жалкую! Увійшла в тролейбус за номером 1, там мило зустріла усміхнена кондуктор у вишиванці, всю дорогу жартувала і навіть найпохмуріші пасажири посміхалися. Величезне дякую тому маленькому сонцю, що підняло настрій з самого ранку. Зійшла біля книгарні “Слово”, і там одразу якийсь хлопчина під ручку взяв, компліментів навішав, та ще й в очі так щиро дивиться, я мало не забула, що вже одружена. Ось так наші хлопці вміють продавати звичайні двері і заодно дарувати настрій панянкам. ? Ще й каже: “Як буде сумно, то я тут зажди стою”, тож дівчата, якщо на душі не дуже, то йдіть по нові двері. ?
    На свою зустріч прийшла дещо зарання, стою собі, посміхаюся від отриманих емоцій, а дівчатка з сусіднього офісу принесли такої смачнющої кави і стілець, щоб мені не було нудно чекати. Теж вдячна, бо могли того і не робити. Коли вирішила всі свої справи, забігла на ринок за персиками.. А вибігла ще й з кавуном, кукурудзою і т.д… Тяжко бути жінкою, самі розумієте.. Ледве до зупинки дійшла з тими пакетами, добре, що якийсь хлопчина допоміг все те занести в маршрутку, а потім на зупинці вже інший також не пройшов повз і доніс все до під’їзду..
    До чого я це все? Посміхаєтеся частіше та допомагайте один одному. Бо Рівне – це не будівлі, Рівне – це ми з вами. Любіть один одного і новини в стрічці будуть більш позитивними ніж є нині.
, , , , переглядів: 1 803


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *