Рівне знову завалене сміттям (+ФОТО)

Щасливе

Рівняни в черговий раз нарікають на бездіяльність підприємства САНКОМ-Рівне, яке повинно було б вивозити сміття з дворів Рівного.

Водночас через неналежне виконання підприємством своїх обов’язків двори міста перетворюються на смітники. Особливо на вихідних.

Ось такі фото опублікував Олександр Крюков:

 

І варто зазначити, що це центр міста – вулиця Шкільна!

, , , , Переглядів: 1 891

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *