Рівненщина отримала найкращий результат

Щасливе
20.04.2024  09:00

Мова йде про міжнародні інвестиції, які зайдуть на Рівненщину через міжнародну підтримку. Партнерами буде фінансовано 7 проєктів у рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027. Це найвищий результат за всю історію участі області у цій програмі. Про це повідомив начальник Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Коваль.

Зокрема, 10 рівненських партнерів Програми, в основному органи місцевого самоврядування, отримають фінансування у розмірі 5,2 мільйонів євро.

Острозький ЦНАП отримав “Мобільний кейс”

“Отримані кошти будуть використані для розвитку інфраструктури (каналізація та водопостачання), придбання протипожежного обладнання і машин, охорони заповідних територій та інших цілей. Я висловлюю подяку за активну участь наших організацій у формуванні партнерств та розробці якісних проектів. У цей складний час ми максимально важливо залучати зовнішні ресурси для розвитку громад”, – розповів голова області.

Нагадаємо, що делегація з Рівненщини здійснює дводенний візит до польського міста Кросно, де проходить засідання Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна.

Одним із основних питань порядку денного є затвердження проєктів, які будуть профінансовані з коштів Програми та спрямовані на вирішення проблем довкілля. Ці проекти будуть фінансуватися у найближчі роки.

Як провести обмін посвідчення водія у ЦНАПі Рівного

“Ми ніколи раніше не мали такої кількості перемог і такого обсягу фінансування. Рівненщина отримала фінансування для 7 ініціатив. Цього разу додалися інфраструктурні проекти, оскільки до цього були лише м’які навчально-промоційні. Загалом було подано 135 проєктів, з яких 20 були з нашого регіону. Після засідання та консультацій обох сторін було відібрано 44 ініціативи, які рекомендовано для фінансування. Загальний бюджет – 81,89 мільйонів євро. Конкурс за пріоритетом довкілля відбувся ще минулого літа”, – повідомила начальниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Ольга Ютовець.

, , , переглядів: 381


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *