Рівненщина отримає сучасний ангіограф: хто дав на нього кошти

квиток на автобус
Щасливе
21.12.2023  14:00
Нещодавно пройшов відбір проєктів транскордонного співробітництва у рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027. Свої напрацювання на розгляд Моніторингового комітету представили шість областей України спільно з регіонами та громадами Республіки Польща.
Моніторинговий комітет Програми прийняв рішення про надання грантів для 20 проєктів за напрямком «Здоров’я». Загалом було подано 115 конкурсних заявок.
«Одним з переможців конкурсу став спільний проєкт Рівненської обласної клінічної лікарні та лікарні ім. Єнджея Снядецького з Підляського воєводства. Саме цей заклад відвідало керівництво Рівненської ОДА в березні цього року та налагодило партнерські відносини. Відтак Рівненщина вперше за останні роки отримала змогу реалізувати проєкт на рівні транскордонного співробітництва. Продовжуємо розвивати нашу міжнародну співпрацю», – повідомив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.
В результаті Рівненська обласна клінічна лікарня отримає сучасний ангіограф, завдяки якому лікарі зможуть проводити діагностику пацієнтів із судинними захворюваннями та виявляти патології. Тож мешканці Рівненщини із захворюваннями серцево-судинної системи, зокрема у випадку інсульту чи інфаркту міокарда, зможуть отримати якісну медичну допомогу.
Програма Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 спрямована на розвиток прикордонних регіонів двох країн та діє в рамках цілі «Європейське територіальне співробітництво».
переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *