Рівненщина прагне отримати статус меблевої столиці

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
09.06.2023  14:00
У Львові проходить Західноукраїнський Експортний Форум – потужний захід, який обʼєднав понад 600 учасників зі всієї України та закордону, представників влади, бізнес-спільноти, експортерів, експертів.
До участі у форумі долучилася делегація від Рівненщини на чолі з начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем.
Під час заходу учасники спілкувалися про важливість експорту для України. В рамках панельних дискусій обговорили промисловий розвиток регіонів, логістику, нові угоди про вільну торгівлю тощо. Представники бізнесу презентували свою продукцію та бізнес-кейси. Також під час форуму представили інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій.
Під час представлення регіону Віталій Коваль розповів, що Рівненщина знайшла своє позиціонування – меблевої столиці.
«На сьогодні 32% експорту області – це меблева та деревообробна продукція з доданою вартістю. У нас потужно розвинена професійно-технічна освіта. Об’єднавши ці напрями, ми продовжуємо розвивати в області меблевий кластер», – акцентував очільник Рівненщини.
Також він наголосив, що сьогодні одне із завдань керівництва ОДА – створювати належні умови для розвитку бізнесу, доносити їм інформацію про можливості. «У нас традиційні зустрічі з підприємцями області проходять раз на місяць. Адже вони забезпечують економічний фронт, створюють нові робочі місця. А все це – основа експорту. Після перемоги ми повинні побудувати країну, яка буде економічним центром східної Європи», – підсумував Віталій Коваль.
переглядів: 255Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *