Рівненська компанія виробила тримільйонний лічильник газу

Щасливе
29.03.2017  16:41

Рівненська компанія виробила тримільйонний лічильник газу

Компанія «Самгаз», великий виробник обладнання для вимірювання та обліку газу, 27 березня виготовила тримільйонний лічильник газу для побутового використання.

Перший мільйон виготовлений підприємством в період з 1995 по 2008 рік, другий – з 2008 по 2013 рік, а третій мільйон – з 2013 по 2017 рік. Менше чотирьох років знадобилося українському підприємству «Самгаз», щоб випустити черговий мільйон лічильників газу.

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

«За роки існування підприємства ми багато разів модернізували конструкції приладів, що випускаються, список нашої продукції збільшився з 3 до 200 позицій. До складального виробництва додали виробничі потужності з виготовлення комплектуючих. Хочу зазначити, що ми високо цінуємо підтримку партнерів, постачальників і дистриб’юторів у нашій країні та за кордоном», розповів Андрій Марков, засновник компанії «Самгаз».

«До річниці підприємства ми зробили ще один знаменний крок. Удосконалення технологій, які акумулюють все краще зі світового досвіду, заміна застарілого обладнання, випробування передбачуваних змін в конструкції лічильника, комплексні програми, спрямовані на створення систем стабільної підтримки відповідальності за якість продукції та екологічної безпеки виробництва, створення комфортних умов для праці та відпочинку персоналу – провідні напрямки нашої роботи. Розраховуємо, що працею зможемо допомогти повернути престиж української промисловості, а також довіру споживачів до продукції, виготовленої в країні», – Ігор Бігун, директор компанії «Самгаз».

Українці не хочуть знижувати вимоги до своєї зарплати

Довідка: компанія «Самгаз» є провідним українським виробником обладнання для вимірювання та обліку газу. Основна продукція компанії – побутові та промислові лічильники газу ТМ «Самгаз». За роки роботи «Самгаз» було виготовлено, встановлено та успішно експлуатується близько 3 мільйонів лічильників газу.

 

Samgas

Samgas

Samgas

, , переглядів: 1 373

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *