Рівненська красуня підкорює Європу (+ФОТО)

Щасливе
01.09.2017  11:22

Рівненська красуня підкорює Європу (+ФОТО)

У Португалії триває національний відбір на конкурс “Міс Європейська Португалія”, в якому беруть участь одразу дві українки.Одназ учасниць красуня з Рівненщини Іванна Рогашко, яка мешкає в місті Віла-Реал у Португалії. Серед інших конкуренцію Іванні складає ще одна красуня-українка Наталія Федорчук, про це пише СВІТUA.

Іванна Рогашко є професійною моделлю, це вже не перший конкурс, в якому вона бере участь. Наразі українка вчиться на медсестру в місцевому університеті. Конкурс триватиме до 8 вересня. За результатами голосування вже 9 вересня у місті Алкошете (провінція Монтіжу, Португалія) відбудеться фінал національного відбору. В ході фінального відбору буде обрано 15 дівчат, які представить Португалію на міжнародному конкурсі на Мальті.

Дівчина народилась у місті Дубно 28 жовтня 1996 року. Останні вісім років мешкає у Португалії в місті Вілла-Реал. Наразі українка вчиться у місцевому університеті, де здобуває фах медсетри. Від 2013 року Іванна будує свою модельну кар’єру. За цей час встигла взяти участь в низці фотосесій та показів мод. Дівчина активно виступає проти жорстокого поводження із тваринами в цирку, а також проти використання тварин для тестування засобів макіяжу.

Проголосувати за Іванну Рогашко можна за посиланням.

, , , , , , переглядів: 2 751
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *