Рівненська модель і співачка підкорила Німеччину

Щасливе
15.03.2018  14:26
Днями маленька рівненська модель і співачка Євангеліна Шмід повернулась з Німеччини. Дівчинка побувала на дорослому конкурсі краси, де провела три цікавих дні поряд з красунями з 25 країн світу.
Маленька рівнянка гідно представила не лише своє місто, але і країну. Єва допомагала журі обрати трійку найкрасивіших учасниць, адже всі три дні провела разом з ними.
Але не лише вибирати довелося маленькій рівнянці, але й самій демонструвати свої вміння та таланти. Вона дефілювала рекламуючи одяг українського дизайнера Вікторії Міндак та дизайнера з Гамбії – Dabs Dee, яка подарувала для Євангеліни сукню ручної роботи.
Маленька співачка виконувала дві пісні українською і англійською мовами, де вразила своєю красою і харизмою. На запитання, що сподобалось найбільше – Євочка відповіла, що найбільше їй сподобалось фотографуватись.
Як розповіла мама дівчинки, що дійсно Єва переживши довгу дорогу, кожного разу оживала перед спалахами фотокамер, а їх до речі, було чимало.
Наталія Шмід вважає, що доньці надзвичайно пощастило, оскільки, її фотографували 4 фантастичні фотографи світу – Chin Seng Liew з Сінгапуру, Thierry Galeuchet з Швейцарії, Phivan Vu – В’єтнам та Franko Caruana – Італія.
, , , , , , переглядів: 3 441


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *