Рівненська співачка проведе презентацію власного кліпу

квиток на автобус
Щасливе
24.06.2022  08:51

У п’ятницю 24 червня з 18:00 до 19:00 за адресою Гетьмана Сагайдачного 7 «Медові свічки» відбудеться презентація відеокліпу Софії Омельчук на кавер версію пісні «Грушечка». Будемо раді бачити Вас на цій події. Після презентації на Вас чекає міні концерт від виконавиці.

«Образами кліпу ми намагалися розкрити душу української дівчини, яка вагається з вибором, це можна зрозуміти прислухаючись до слів. Але цей образ нагадує і саму Україну, душу якої, весь час її історії намагаються розірвати на шматки важким вибором між гіршим і ще гіршим», – коментує організатор зйомок Вікторія Жилкова.

«Робота над відео була цікава і складна водночас. – коментує відеограф Віталій Сус. У нас був обмежений час для зйомок, тому працювали дуже швидко, але коли працює команда професіоналів – все чітко і такий щільний графік не лякає, а в результаті отримуємо чудові кадри».

«Мені завжди хотілось співати українською, а зараз особливо душа лине співати лише українських пісень, тому я не вагалась, а одразу обрала пісню на яку буде кавер, – говорить Софія Омельчук. Знайшла команду однодумців, яка мене підтримала, і ми випустили в світ цей кліп на пісню Vivienne Mort «Грушечка», який сьогодні презентуємо.

Вхід на захід – благодійний внесок на підтримку ЗСУ.

Довідка про виконавицю:

Софія Омельчук, вокалістка, має великий досвід у вокальному мистецтві. Співом почала займатися з 5 років, паралельно відвідуючи музичну школу і отримуючи якісну музичну освіту. Брала участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах, зокрема крайнє досягнення – Міжнародний конкурс мистецтв Україна-Угорщина, Софія стала лауреаткою 1 премії.

 

Контакти:

Організатор Вікторія Жилкова: inst organizator_viktoria_zhilkova

моб 0638769608

Відеооператор Віталій Сус: inst vitaliy_sus

моб 0976987212

Макіяж і зачіска Герасименко Тетяна: inst gerasumenko_mua

моб 0969688982

Співачка Омельчук Софія: inst sonya_omelchuk

моб 0971551582

, , , , переглядів: 714


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *