26-27 січня проходив Чемпіонат Рівненської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. Вихованці тренерів ДЮСШ # 5 Рівненської міської ради Івана Іваницького та Наталії Демчук показали відмінну техніку та здобули особисті нагороди.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/dzyud-540x720.jpg)
Євстафієв Станіслав
Матковський Дмитро
Юрчик Юлія
Прус Ярослав
Кравчук Григорій
Корнєєва Євгенія
Петров Максим
Ткаченко Максим
Чуприна Олександра
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/dzyudo-e1706599293990-720x425.jpg)
Вітаємо дзюдоїстів! Так тримати!