Рівненські спортсмени отримали подяки: список

квиток на автобус
Щасливе
09.09.2023  11:00

 

Спорт у Рівненській громаді розвивається навіть в умовах воєнного стану. Наші атлети проявляють себе на змаганнях усіх рівнів, не втомлюються доводити свої сили та рухатися вперед. Напередодні Дня фізичної культури і спорту запросили кращих спортсменів і тренерів аби почути про їхні потреби, зрозуміти, яким чином місто може більш ефективно допомагати і сприяти розвитку спорту.

“Щодня своєю працею і перемогами ці надзвичайно талановиті рівненські спортсмени доводять, що українці сильна нація, яка ніколи не здається. Це люди, які демонструють високі досягнення на змаганнях у різних видах спорту та прославляють наше місто своїми успіхами. Їхні здобутки – це результат величезної праці і сили характеру,” – відзначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

З нагоди свята нагрудним знаком «Відзнака міського голови» та Почесною грамотою Рівненської міської ради та виконавчого комітету відзначили директорку СДЮШОР №2, депутатку Рівненської міської ради VIII скликання Анну Хлістунову-Шарпар.

Повний перелік спортсменів, яких відзначили грамотами та подяками Рівненської міської ради шукайте за посиланням:

https://rivnerada.gov.ua/portal/view-content/17565

переглядів: 217


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *