Рівненські вчителі серед лауреатів “Учитель року-2024”

Щасливе
20.02.2024  09:33
Пишаємося нашими педагогами, учасниками фінального етапу І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2024”, та радіємо їхнім перемогам у цих професійних змаганнях! Наша громада має переможця та трьох лауреатів!
За підсумками фінальних змагань, які відбулися 15-16 лютого 2024 року, Світлана Мірецька Lana Miretska, учителька української мови та літератури Рівненського ліцею за числом 13, та Наталія Новосяд, учителька української мови та літератури Рівненської гімназії за числом 3, визнані лауреатами конкурсу в номінації “Українська мова та література”.
Тетяна Дикалець Тетяна Дикалець, учителька географії Рівненського ліцею “Елітар”, – лауреатка в номінації “Географія”.
Тетяна Луцюк Тетяна Луцюк, директорка Рівненського ліцею N 12, учителька фізики, стала переможницею в номінації “Фізика”! Вона ввійшла в четвірку найсильніших, які будуть представляти Рівненщину на всеукраїнському рівні!
Праця наших педагогів в умовах сьогодення заслуговує на найкращі слова, адже прогресивні вчителі не тільки навчають за сучасними стандартами, але й підтримують, мотивують своїх учнів до успішної самореалізації в майбутньому!
Через свої професійні перемоги наші освітяни продемонстрували фаховість, інноваційність, готовність до втілення прогресивних освітніх ідей та реалізації сучасних стратегій навчання з наскрізними ціннісними орієнтирами.
переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *