Рівненські ветерани отримують нові професії: на кого вчаться

квиток на автобус
Щасливе
09.02.2024  13:06
22 ветеранів війни з Рівненщини навчаються новій професії. Серед них – 20 учасників бойових дій та двоє людей з інвалідністю. Це експериментальний проєкт, який реалізують у Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості .
На сьогодні вісім ветеранів вже завершили навчання, усі вони отримали нову спеціальність – водії категорії СЕ та В. Ще 14 продовжують навчання, серед них двоє людей, які опановують професію керування дронами. Також ще 13 осіб подали заявки та чекають на початок навчання.
“Багато демобілізованих військових обирають професії, пов’язані з водійською діяльністю, – говорить куратор групи Олена Резун. – Вони влаштовуються працювати таксистами чи водіями вантажівок. Крок за кроком, з опануванням нових категорій та навичок, вони будуватимуть не лише кар’єру водія, а й успішну і стабільну майбутню дорогу в цивільному житті”.
Метою проєкту є підтримання конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці.
Опанувати можна майже сотню робітничих професій на вибір. Термін – до пів року. За потреби, учасникам навчання компенсуватимуться витрати на медичний огляд та проїзд, забезпечуватимуть проживанням.
переглядів: 33


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *