Рівненську співачку нагородили Орденом Княгині Ольги

Щасливе
26.02.2024  15:55

 

Рівненська співачка Христина Панасюк, яка підписала контракт із Збройними силами України, отримала державну нагороду. А саме їй вручили Орден Княгині Ольги 3 ступеня.

Христина — волонтерка, співачка, авторка віршів та музики, викладачка Рівненської дитячої музичної школи №2. Упродовж багатьох років підтримує військових, у тому числі, даючи концерти на передовій.

“Я не звикла вихвалятися нагородами. В мене їх достатньо, чого, на жаль, не можна сказати про багатьох наших справжніх і мужніх героїв. Від щирого серця, хочу подякувати усім, завдяки кому відбувалися мої поїздки на фронт, в якості волонтера та співачки. Щиро дякую вам, дорогі воїни, хто з 2014-2023 роки запрошував мене з виступом. 9 років мого життя, з любов’ю до країни та її справжніх людей!” – зазначила Христина.

Ця нагорода стала для неї особливою. Адже отримувала її вже у пікселі — з кінця 2023 року Христина, як солдат Збройних сил України, виконує завдання на передовій. А от відзнаку отримала за свою благочинну діяльність.

“Орден Княгині Ольги 3 ступеня – цінна нагорода, яку берегтиму для правнуків,” – наголосила Христина Панасюк.

Орден Княгині Ольги – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї.

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *