Рівненський бізнес може безкоштовно отримати торгову площу

квиток на автобус
Щасливе
16.12.2023  11:02

 

З метою популяризації локального виробництва та розширення ринків збуту з 1 грудня 2023 року Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради розпочинає прийом документів від місцевих товаровиробників для їх участі у постійно діючому громадському майданчику Підтримуй Рівненське, який розміщений в приміщенні Торгово-розважальний центр “Happy.Mall” (м. Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5).

Виставкові площі надаються місцевим виробникам на конкурсній основі з подальшим відшкодуванням з місцевого бюджету витрат, понесених ними за їх оренду.

Запрошуємо усіх зацікавлених місцевих виробників взяти участь у конкурсному відборі!

Долучитися до простору можуть виробники, що здійснюють господарську діяльність на території громади та сплачують податки до її бюджету, не мають заборгованості з виплати податків і зборів перед бюджетами усіх рівнів та мають сформовану маркетингову стратегію.

Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів підприємницької діяльності, яким передбачено компенсацію з бюджету Рівненської міської територіальної громади витрат, що виникли внаслідок презентації власної продукції в рамках постійно діючого громадського майданчику Підтримуй Рівненське та перелік необхідних документів розміщено на офіційному порталі Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у розділі «Рішення виконкому» за посиланням: https://rivnerada.gov.ua/public-services/view-document/46725

Для отримання детальної інформації звертайтесь за
тел. 62 02 31.

Прийом документів здійснюється Департаментом економічного розвитку Рівненської міської ради до 22 грудня 2023 року за адресою:
м. Рівне, вул. Поштова, 2, 3 поверх, 7 каб.,
e-mail: rivne.der@gmail.com

 

переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *