Рівненський вчитель отримав нагороди

Щасливе
17.02.2024  19:30

Олег Левенець, учитель фізичної культури з Рівненського ліцею “Колегіум”, – амбасадор багатьох всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих проєктів та спортивних змагань. Педагог має чимало нагород і визнань за професійність у підготовці учнів до участі у спортивних заходах, а також за популяризацію Олімпійського руху на теренах України. Проте найбільшою нагородою він вважає перемоги своїх вихованців! Пан Олег навчає їх бути наполегливими, вести чесну боротьбу, відчувати командний дух і не втрачати віру в перемогу!

Олег Левенець отримав ще дві заслужені нагороди. Перша – Кубок та диплом за ІІІ місце команди Рівненського ліцею “Колегіум” у V Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games»! Це змагання, які об’єднують учнів з усієї України! Крім виконання вправ на швидкість, витримку та координацію, наша команда презентувала Рівненський край через чудовий перфоманс.

Друга нагорода – Почесна грамота та Кубок Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за ІІІ місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти (ІІІ місце).

переглядів: 79


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *