Рівнянка просить ввести мораторій на будівництво навколо Басового Кута

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.07.2018  09:15

Рівнянка просить ввести мораторій на будівництво навколо Басового Кута

Депутат Рівнеради Любов Романюк пропонує ввести мораторій на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель і споруд навколо озера Басів Кут. Вона зареєструвала петицію про це на сайті міськради.

Всі ми бачимо, як в прибережній зоні Басового Кута під видом спортивно-оздоровчих комплексів будуються житлові високоповерхові будинки.

Якщо схеми будівництва набудуть системного характеру, це призведе до безповоротних екологічних та культурних наслідків для озера, зеленої зони навколо озера та нашого міста в цілому. Адже будівництво ведеться навіть попри існуючий детальний план забудови, який не передбачає висоток, та проблеми із каналізував ням зазначених районів.

Тому вже зараз ми маємо спробувати урегулювати проблему в межах існуючогозаконодавства – ввести мораторій.

Практика запровадження мораторію на будівництво навколо міського озера вже існує в Україні та з цього року працює у Івано-Франківську. Рішенням Івано-Франківської міської ради від 15.02.2018р. №06-18 було вирішено запровадити мораторій на розміщення і проектування нових будівель і споруд.

Тому пропоную піти шляхом наших сусідів –

До затвердження змін до генерального плану міста запровадити мораторій на розміщення і проектування нових (не розпочатих будівництвом на момент ухвалення даного рішення) будівель і споруд; реконструкцію з розширенням і надбудовою існуючих будівель і споруд на земельних ділянках біля міського озера Басів Кут.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , , , , переглядів: 1 061Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *