Рівнян попереджають про нову шахрайську схему

Щасливе
28.03.2024  14:00

“Підпишіть петицію. Залишилося зібрати зовсім небагато” – це не лише заклик до дії, але й потенційна пастка, в яку можуть впасти безпечні користувачі Інтернету. Нова шахрайська схема, яка шириться в мережі, маскуючись під акцію громадської активності, має за мету викрасти акаунти користувачів WhatsApp.

Зловмисники відправляють фейкові повідомлення, звертаючись до отримувачів з проханням підписати петицію, проте справжнім метою є отримання доступу до особистих даних та акаунту месенджера.

Через скандал у ТЦК Рівненщини почали службову перевірку

Як саме діють шахраї? Вони пропонують користувачам перейти за фішинговим посиланням, яке виглядає як офіційне, щоб “проголосувати” за петицію. Після цього вони перенаправляють на сторінку входу у WhatsApp та спонукують ввести свої особисті дані, надаючи шахраям повний доступ до акаунта.

Як вберегти себе від цієї загрози? Не переходьте за сумнівними посиланнями, особливо якщо вони надійшли з невідомого номеру. Перевіряйте отриману інформацію, переконайтеся в її достовірності перед будь-якими діями.

Не дозволяйте шахраям обдурити вас. Якщо ви підозрюєте шахрайську діяльність або стали жертвою, негайно звертайтеся за допомогою до поліції. Бережіть себе та свої особисті дані в інтернеті.

переглядів: 76


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *